Galerie spokojených zákazníků

Na této stránce máte možnost seznámit se s našimi chlupatými zákazníky :-)

Nakupujete přes náš e-shop a máte doma pro Vás tu nejkrásnější  kočičku na světě  a chtěli byste ji ukázat i ostatním ? Pošlete nám její foto, když budete chtít, připište o ní i pár řádků a my zde velice rádi uveřejníme její obrázek.

Ullinka

Kočička Ullinka má nejraději konzervičky Gourmet a se svou paničkou holčičkou Gabčou by nejraději chodila i do školy. Ullinka žije v Chrudimi v naší spřátelené chovatelské stanici Aurum Bohemica.

 

Kočička Orionka je hvězdou CHS sibiřských koček Siberian Spirit a ráda si pochutnává na kvalitních granulích.


Tahle ragdollí princezna se jmenuje Sára a jí i její mainské mývalí kamarádce Kátě jejich panička dopřává  velmi kvalitní superprémiové  granule určená právě pro velká plemena, která jim pomáhají udržovat v pořádku jejich zoubky, ale jistě jim i velmi chutnají.

Mainská mývalí kráska Káťa, která žije společně s ragdollkou Sárou- obr. nahoře.

Tenhle černý fešák se jmenuje Kája.  Kája je velký závislák  :-) na svojí paničce, která ho má moc ráda. Za odměnu mu vždy kupuje  " bonbónky" od Ontaria, na kterých si velmi pochutnává.

 

Briťáček Bertíček miluje procházky po zahrádce, kde se zaujetím pozoruje ptáčky. Jeho panička nám prozradila, že on - ač aristokrat - již chytil i několik myšek :-)

Kočička Kůťa je moc milá a hravá. Velmi ráda si hraje s míčky a snad ještě raději " pomáhá " v kuchyni při vaření.

 Tahle úžasná kukadla, která nelze než obdivovat  patří kocourkovi Orionovi. Orionek měl radost nejenom z granulek, ale i z krabice, ve které mu přišly a ihned ji musel jako správný  zvědavý kluk jít prozkoumat.

A máme tu dalšího kocouřího krasavce s překrásně vybarveným kožíškem - tohle je Mourek,  jeho panička mu dala přezdívku " Doktůrek" a to proto že je až neskutečně chytrý a mazaný :-) .